Loading...

Дизайн кабінету

Partner Design - Статьи - Блог - Дизайн кабінету

Вже давно доведено, що обстановка робить сильний вплив на працездатність. Привабливий та комфортний інтер’єр кабінету, з гарними меблями, яка розставлена по своїх місцях і витримана в певному стилі, оригінальними аксесуарами неодмінно позитивно позначиться на роботі.

Дизайн кабінету

Стильний інтер’єр кабінету свого роду є візитною карткою компанії, так як найчастіше ділові зустрічі проходять саме в кабінетах.

Психологи стверджують, що на відносини керівника і підлеглих величезний вплив робить зовнішній вигляд кабінету. Солідні компанії довіряють оформлення інтер’єру кабінету професіоналам. Архітектурна студія «Partner Design» має достатній досвід оформлення інтер’єрів кабінетів.

Яким повинен бути дизайн інтер’єру?

Кабінет керівника повинен бути престижним і комфортабельним. Саме в кабінеті керівника можна розмістити сертифікати і дипломи, які підтверджують досягнення компанії і керівника, портрети засновників компанії та інші елементи, які недоречні в офісах рядових співробітників. Для того щоб дещо пом’якшити офіційність обстановки рекомендуємо додати декілька корпоративних сувенірів та дорогих аксесуарів.

Перед тим як почати оформлення інтер’єру кабінету варто визначитися зі стилем. У більшості випадків дизайн кабінету — це класика з шкіряними меблями з натурального дерева або інтер’єр у стилі хай-тек. Незалежно від несхожості цих двох стилів обидва дозволяють створити офіційний і строгий інтер’єр кабінету Київ.
[rev_slider alias=»ferrero»]

Багато хто віддає перевагу «легким» інтер’єрам, які включають в себе багато світла, скла, тонку, витончену меблі. Однак, такий стиль підійде не для всіх компаній. При виборі стилю інтер’єру для кабінету варто ретельно обдумати що саме ви хочете бачити у себе в офісі. Перед архітекторами поставити чітке завдання і в результаті отримати комфортний простір з цікавою ідеєю і виконанням.

Фахівці компанії «Партнер Дизайн» вже не перший раз стикається з оформленням офісного простору в цілому. При цьому ми оформляємо весь офіс «під ключ», починаючи від адміністратора і закінчуючи кабінетом керівника.

На сьогоднішній день все більше людей кабінет оформляють у себе вдома. При цьому ніяких обмежень щодо стилю немає, інтер’єр може бути оформлений як і інші приміщення або ж бути індивідуальним та оригінальним. Головною відмінністю інтер’єру кабінету від інших кімнат є обстановка, яка повинна налаштовувати на творчість і роботу.

Дизайн кабінету в Києві повинен відповідати статусу компанії, а тому оформляти його самостійно навряд чи буде доречним. Довіртеся професіоналам студії «Partner Design» і ми зробимо для Вас комфортне офісний простір, в якому захочеться творити.

Ми маємо масу цікавих авторських ідей, ми не працюємо за шаблонами, ми індивідуально підходимо до кожного замовлення.

Будемо раді бачити Вас в якості нашого клієнта!
Тел. (044) 223 67 54
E-mail: office@new.partner-design.com.ua