Loading...

Дизайн інтер’єру магазину нижньої білизни

Partner Design - Статьи - Блог - Дизайн інтер’єру магазину нижньої білизни

Дизайн інтер’єру магазину з продажу нижньої білизни повинен відповідати ряду вимог. Потенційними клієнтами є покупці жіночої статі, які хочуть чудово виглядати. Для них важливий комфорт, краса, елегантність.

Всі жінки, незалежно від віку та матеріального положення, хочуть почувати себе привабливо.

Тому вони приділяють величезну увагу деталям, в тому числі до замовлення дизайну магазину, який вони відвідують, з продажу такого важливого для них товару.
Дуже важливим для такого інтер’єру магазину є обладнання примірочних. Клієнтки повинні відчувати себе максимально упевнено і комфортно. Ці приміщення виконують так, щоб жінка була впевнена в повній ізоляції від поглядів і під час примірки ні крапельки не бентежитися. Продумайте кількість кабінок для примірки, черг бути не повинно. Проаналізуйте кількість відвідувань і з отриманих результатів зробіть висновок про потік клієнтів і може буде краще та дешевше замовити дизайн магазину у професіоналів.

Не забувайте про правильне освітлення. М’який, обволікаючий світло створює необхідну для магазину атмосферу – затишну, розслаблюючу, якраз таку, щоб покупці почували себе розкуто.

Окремо зупиніться на освітленні вітрин. Спеціальні лампи додадуть товару вигідний вид, такий, що жодна жінка не зможе встояти, не зайшовши, не спробувавши, не розглянувши асортимент, що, безсумнівно, збільшить ваш прибуток.

Також важливо колірне оформлення приміщення для такого магазину. Не використовуйте спокійні тони! Сміливі штрихи допоможуть жінці подолати збентеження, підштовхнуть її до купівлі.

Інтер’єр повинен підходити цінами на товар, який він реалізує. Якщо дизайн інтер’єру магазину дорого виглядає, то і продукція в ньому повинна бути відповідна. І, навпаки, дорогий дизайн інтер’єру магазину викличе здивування, дискомфорт у покупців, якщо товар не буде якісним, дешевим ширвжитком.

Торгове обладнання для реалізації нижньої білизни повинно бути витонченим, виконаний у світлих, теплих тонах. Не забувайте про те, що невід’ємною частиною обладнання для такого виду торгівлі є манекени. На них виставляють зразки продукції, тому не забудьте залишити достатню відстань між вітринами та полицями. Відкриті вітрини обов’язкові для такого бізнесу. Перш ніж вирішити приміряти, а згодом і купити, клієнткам цікаво помацати білизна. Не забувайте про панелях, гачки і вішалки. Для цього устаткування можна вибрати будь-який варіант матеріалу, так як представлений товар має невелику вагу.

А якщо ви вибрали оригінальний дизайн, то й торговельне обладнання повинно мати нестандартне рішення.

Готовы заказать дизайн офиса, магазина или даже ресторана? Пишите нам!