Loading...

Дизайн інтер’єр від сильної статі

Partner Design - Статьи - Блог - Дизайн інтер’єр від сильної статі

Зазвичай, при огляді житлового приміщення можна без праці визначити, хто займався його облаштуванням.

Зрозуміло, стильові уподобання у чоловіків та жінок можуть збігатися. Тим не менш, дизайн інтер’єр обов’язково буде відчуватися чоловіча рука. В основі створення справжнього чоловічого лігва, безумовно, лежить колірне оформлення приміщення.

Якщо вірити статистиці, чоловіки старше 25 віддають перевагу витриманою колірній гаммі, в той час як молоді хлопці експериментують з яскравими квітами.
У цілому, чоловіки віддають перевагу монохромний або нейтральну колірну гамму. Їм до вподоби стримані, солідні відтінки коричневого, сірого та білого кольорів, які вони часто розбавляють яскравими деталями – фарбової меблями або незвичайними принтами на стінах. Монохромну гаму вибирають чоловіки віддають перевагу якомусь одному кольору — частіше це зелений, синій, або бордовий відтінки.
Дизайн інтер'єр Київ
Чоловіки цінують зручність у всьому, тому часто наполягають на перепланування квартири в студію. Таке дизайнерське рішення дуже зручно, оскільки дозволяє об’єднати в одному приміщенні функції кухні, їдальні, вітальні, спальні, утворюючи єдине відкритий простір.

Якщо ж чоловік прийняв рішення не переобладнати квартиру в студію, він цілком може приєднати лоджію до кухні, перетворивши її в бар, а другу спальню зробити кабінетом або кальянной.

Техніка – об’єкт гордості для чоловіка, і займає в дизайн інтер’єру центральне місце. Чоловіки дуже люблять останні новинки техніки, і регулярно витрачають на них великі суми грошей. Складно уявити собі чоловічу вітальню без стереосистеми, великого телевізора, DVD, пари тюнерів, а кухню без таких помічників, як мікрохвильова піч, кухонний комбайн і посудомийна машина.

Житло холостяка важко уявити без функціональної і надійної системи зберігання речей. Вся справа в тому, що чоловіки, в більшості своїй, не святкують прибирання, а значить потребують систематизації речей по місцях. Тому місткий шафа-купе, закриті полиці і зручні ящики для зберігання обов’язково присутні в типовому чоловічому дизайн інтер’єрі.

Чоловіки віддають перевагу грубі фактури — камінь, дерево, метал, Вони не боятися експериментувати, і з легкістю розміщують по сусідству натуральний камінь та бамбукові шпалери, або цегляну кладку поруч з облицювальною плиткою. Не нехтують чоловіки і використанням дзеркальних поверхонь, прагнучи візуально розширити простір.

Вибираючи меблі, чоловіки покладаються на свій смак. Одні обирають класичну, респектабельну меблювання – шкіряні дивани, вироби з темного дерева, а інші – незвичайні моделі-трансформери.

Чи не головний атрибут чоловічого будинку – барна стійка. Зазвичай вона стає центром меблювання вітальні або їдальні.

Ще один штрих у чоловічому інтер’єрі – незвичайна підсвітка, здатна обіграти будь-яке приміщення. Чоловіки не байдужі до ламп з скла і хромованого металу, незвичайним люстр і гнучким світиться стрічок.

В цілому, дизайн інтер’єр чоловічого житла дуже лаконічний. В ньому мінімум декору і ніяких надмірностей. Багатошарові штори замінюються більш практичними римськими, а декор часто являє собою фотографії в строгих рамках, демонстрацію його або хобі виставку колекцій.

Отже, типовий чоловічий інтер’єр відрізняється нейтральними кольорами, неординарним поєднанням фактур, незвичайною підсвічуванням, багатофункціональної меблями, мінімумом декору та безліччю техніки.