Loading...

Дизайн будинків Київ

Partner Design - Статьи - Блог - Дизайн будинків Київ

Архітектурний дизайн полягає у зовнішньому оформленні та дизайні квартир, приміщень, будинків, офісів та інших споруд. Можна сказати, що архітектурний дизайн несе естетичну та культурну місію. Квартира або будинок повинні бути оформлені привабливо з розумом не тільки всередині, але і звичайно ж зовні.

Дизайн будинків Київ

Дизайн будинків є одним з напрямків компанії «Partner Design». Наші фахівці володіють мистецтвом створення привабливого інтер’єрного простору.

Архітектурний дизайн будинків призначений не тільки для красивого інтер’єру, а також і для його міцності. Сучасні дизайнерські рішення вражають своєю сміливістю форм, застосовуваних матеріалів і багатьма іншими моментами. Наприклад, ефектний чиказький хмарочос Aqua Tower, який зовні нагадує водоспад завдяки хвилеподібним форм балконів.

Дизайн будинків Київ має бути естетичним та функціональним. За словами дизайнерів, з будь-якого будинку можна зробити цілий витвір мистецтва, який буде «радувати око» як власників, так і перехожих.

Архітектурний дизайн будинків починається з проекту будинку, його розміщення на ділянці, вибору внутрішнього планування і стилістики. Грамотно складений архітектурний проект є гарантією того, що будинок прослужить Вам протягом багатьох років, зберігаючи при цьому свою функціональність, привабливість та комфорт. Дизайн будинку може багато що сказати про власника, його статус, смаки.

Завдяки широкому розмаїттю стилів, Ви зможете спокійно вибрати підходящий вам варіант: мінімалізм, середземноморський, бароко, модерн, етно стиль або ж поєднання відразу декількох напрямків.

Для того щоб більш повно розуміти всю картину важливості напрямки, розглянемо середземноморський стиль і його особливості:

— об’ємні перила та ковані елементи;

— великі вікна (часто в підлогу) у французькому стилі;

— використання мозаїки, кераміки, вітражних вікон;

— колони в грецькому стилі;

— їдальня з великим столом, білій порцеляновій посудом та скатертиною з натуральних матеріалів;

— велика кількість світла, який при цьому виглядає цілком природно.

Середземноморський стиль зробить Ваш будинок теплим, затишним і комфортним.

Зазначимо, що дизайн будинків відрізняється від дизайну квартир. Квартира є невеликим за площею простором і тому дизайнери дуже часто стикаються з проблемою відсутності вільного простору. На сьогоднішній день найпопулярнішим стилем для оформлення квартир є хай-тек, який поєднує в собі стиль високих технологій, чіткість ліній, деталей, відтінків.
[rev_slider alias=»terrasa-na-18″]

Завдяки цьому стилю з’являється можливість зберегти максимум простору, так як повністю відсутні зайві деталі. Особливостями стилю хай — тек є відсутність масивних меблів, малюнків на стінах. Все чисте, гладеньке, лаконічне, геометричне.

Будь то дизайн будинків або дизайн квартир варто вибирати комфортний простір для себе і іноді відходити від рамок. У будь-який стиль можна привносити свої нюанси, роблячи тим самим інтер’єр інтер’єр будинку або квартири «своїм».

Ми пропонуємо Вам масу цікавих рішень, щоб облаштувати современный интерьер квартиры, офісу, квартири, магазину, але при цьому ми завжди враховуємо побажання замовника і намагаємося доповнити та обіграти їх креативними ідеями наших фахівців.

Будемо раді бачити Вас в якості нашого клієнта!
Тел. (044) 223 67 54
E-mail: office@new.partner-design.com.ua