Loading...

Дизайн адміністратора в офіс

Partner Design - Статьи - Блог - Дизайн адміністратора в офіс

Створюючи дизайн проект офісу, слід приділити велику увагу такій зоні як працює цілодобово. Таке питання варто довірити професійним дизайнерам, які з легкістю зможуть надати найкращий варіант. Приймальна це перше враження про компанію, в яку прийдуть відвідувачі. При оформленні адміністратора в офіс, насамперед, варто звернути увагу на такий фактор як комфорт для відвідувача.

У разі якщо діяльність компанії має на увазі великий потік відвідувачів, варто заздалегідь передбачити більше місця для зручного очікування.

Вибираючи стиль для адміністратора, плануйте дизайн проект офісу у представницькому стилі з використанням фірмових кольорів. Також важливо розміщення і кількість світла в кімнаті. Над стійкою встановіть розсіяне освітлення, спрямовані ж світильники використовувати як декоративні елементи і підсвічування стін в зоні очікування.

Проектуючи зону адміністратора в дизайн проект офісу, велику увагу приділяють стійки-ресепшн. Вона повинна бути ергономічною, комфортним тастильним. Стійку ресепшн найкраще робити під замовлення. Таким чином, Ви зможете створити стильну та функціональне робоче місце, яке можна виконати у відповідності з корпоративним стилем.

Розробити унікальний дизайн проект офисов, оригінальне рішення та дизайн адміністратора в офіс – у всьому цьому Вам допоможуть фахівці компанії «Partner Design».