Loading...

Бізнес в стилі еко: інтер’єри еко-френдлі ресторанів

Partner Design - Статьи - Блог - Бізнес в стилі еко: інтер’єри еко-френдлі ресторанів

Бізнес в стилі еко: інтер’єри еко-френдлі ресторанів

Тема «еко» на сьогоднішній день є актуальною, в тому числі і в дизайні інтер’єру. Ідея дружби з природою міцно засіла в головах сучасних людей. Є навіть фанатики еко продуктів, одягу, меблів та інших елементів, що вже говорити про кафе та ресторанах.

Еко інтер’єри зустрічаються все частіше і тому дизайнерам доводиться придумувати нові ідеї та рішення, які б вигідно виділяли простір на ряду з іншими.

Основною ідеєю таких інтер’єрів є використання тільки натуральних матеріалів, які жодним чином не шкодять природі.А так як сучасний бізнес завжди повинен бути на стороні споживачів, сьогодні багато магазини, ресторани, готелі, офіси віддають перевагу саме еко — стилю.

Тільки уявіть собі магазин, в якому стійка касира виконана з оброблених дощок, полиці з продуктами — це старі сходи, а палети і ящики відмінно замінюють меблі. Саме вицвілі від часу і сонця поверхні та постарені текстури є ідеальними складовими екологічних інтер’єрів. Не варто думати, що такі заклади не використовують сучасну техніку або охоронні системи сигналізації, просто впроваджуючи в свій дизайн інтер’єру натуральні матеріали-вони заявляють про свою позицію.
Еко інтер’єр кафе чи ресторану може мати сучасну меблі, при цьому вона може бути оригінально декорована мішковиною.

[rev_slider alias=»vapiano_new»]

Не варто плутати еко стиль зі стилем ретро. Екологічні матеріали та меблі не означає старе, це означає натуральне: камінь, дерево, картон, папір, тканини.
При оформленні інтер’єру в стилі еко не варто забувати, що і всі деталі повинні бути виконані в тому ж напрямку, наприклад цінники, меню. Всі написи можуть бути зроблені вугіллям або крейдою, залежно від кольору стін.
Існує безліч сучасних методик, завдяки яким можливо зістарити нові дошки, надавши їм кілька десятків років.

Сучасні еко інтер’єри відрізняються легкістю, великою кількістю рослин, з яких дизайнери роблять цілі композиції. Не варто забувати і про правильне освітлення: лампи розжарювання хоч і виглядають затишно, але не є екологічними, тому в таких інтер’єрах варто застосовувати енергозберігаючі лампи, які сьогодні виготовляються в декількох варіаціях: з теплим і холодним світлом.

Архітектурна студія «Partner Design» вже багато разів стикалася з еко інтер’єрами.

Одним з наших проектів є ресторан Vapiano.

Душевний і затишний ресторан італійської кухні в самому центрі столиці — ідеальної місце для любителів всього екологічного і натурального.

— 100-літній оливкове дерево — як символ Vapiano;
— свіжі пряні трави — як візуалізація виключної свіжості інгредієнтів для ароматних страв;
— зелена стіна — як оазис живої природи, який створює корисний мікроклімат в ресторані, допомагаючи відновити духовну гармонію і баланс.

Будемо раді бачити Вас в якості нашого клієнта!
Тел. (044) 223 67 54
E-mail: office@new.partner-design.com.ua