Loading...

Авторський дизайн інтер’єру

Partner Design - Статьи - Блог - Авторський дизайн інтер’єру

На сьогоднішній день авторський дизайн інтер’єру в тренді. Багато прагнучи виділитися і здивувати, звертаються до професіоналів своєї справи студії «Partner Design», які в підсумку створюють креативні, сучасні та оригінальні інтер’єри.

Авторський дизайн інтер’єру

Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в тому, що архітектори створять такий дизайн — проект інтер’єру, який буде актуальний і модний протягом тривалого часу.

Якщо подивитися свіжі каталоги інтер’єрів, зазначимо, що все частіше дизайнери вдаються до використання «екологічних» елементів. Авторський дизайн інтер’єру може бути обіграний такими акцентами, як декоративні коркові елементи, плетені меблі, «живі» настінні панно, натуральний текстиль. Звичайно ж такий стиль дуже важко уявити в офісі, при цьому в кімнаті відпочинку для співробітників або ресепшені вони цілком доречні. Дуже комфортно і затишно буде знаходитися покупцеві в магазині з подібним інтер’єром.

[rev_slider alias=»kabinet-rukovoditelya-kompanii-metinvest»]

Протягом тривалого часу практично всі стилі інтер’єру «тягнулися» в певній колірній гамі. Лідерами були бежеві, кремові, персикові відтінки. Незважаючи на те, що дані тони є відмінною «базою» для соковитих акцентів, все рідше сучасні дизайнери звертаються до них.

Авторський дизайн інтер’єру передбачає використання абсолютно незвичайних відтінків, поєднань, форм і фактур. Всі прагнуть до того, щоб зруйнувати звичний для багатьох образ «чотирьох стін». Як не дивно, дизайн офісу Київ найчастіше оформляється у синьому кольорі. Такий інтер’єр можна легко урізноманітнити різної по відтінках і фактурі меблями, цей колір асоціюється з надійністю компанії, а декоративні елементи в більш світлих тонах створюють гармонійно доповнюють інтер’єр. Ще одним ідеальним поєднанням можна назвати блакитні стіни і темно — синю меблі.

Авторський дизайн інтер’єру незамінний при оформленні інтер’єру магазинів чи ресторанів. Так як в боротьбі за покупця саме дизайн інтер’єру магазину відіграє важливу роль. А в процесі розробки інтер’єру ресторану або кафе на перше місце виходить затишок і комфорт, це сприяє повторному візиту.

Студия дизайна «Partner Design» мають унікальний досвід і знання, необхідні для того, щоб «творити» дизайн інтер’єру будь-якої складності. У нас індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми готові створити дизайн інтер’єру Київ офісу, дому, ресторану, магазину та інших об’єктів. При цьому ми врахуємо всі Ваші побажання і зможемо розробити дизайн-проект інтер’єру в будь-якому стилі, починаючи від класики і закінчуючи мінімалізмом:

— класичний інтер’єр може бути виконаний у стилі італійського Ренесансу, ампіру, сонячного Середземномор’я, французького Провансу;

— розкішний інтер’єр може бути виконаний в арабському стилі, таке рішення дуже часто застосовують при оформленні ресторанів;

— інтер’єр на основі модерну дозволяє поєднувати рослинні елементи класичні форми;

— мінімалізм або хай-тек-ідеальне рішення для офісного простору.

Будемо раді бачити Вас в якості нашого клієнта!
Тел. (044) 223 67 54
E-mail: office@new.partner-design.com.ua