Loading...

3 головних правила хорошого дизайну

Partner Design - Статьи - Блог - 3 головних правила хорошого дизайну

Як відрізнити хороший дизайн від поганого? Це суб’єктивне уявлення чи існують об’єктивні закони краси і якісного продукту в даній сфері? Чи є якісь критерії оцінки дизайну?

3 головних правила хорошого дизайну

Звичайно є, і їх маса. Ми не хочемо писати про функціональності, новизні, естетичності. Це безумовно. Якісний дизайн повинен бути зручним, інноваційним, індивідуальним, виразним та інше.

Але є кілька критеріїв, які для нас важливі і є досить показовими.

2

Звичайно, завжди є мода, стиль, якісь конкретні переваги. Уникнути морального старіння інтер’єрів складно. І все ж нам би хотілося через десять років оглядатися на свої роботи і думати: «О! Вони все ще хороші! Такими вони могли бути спроектовані зовсім недавно!».

3

Професія архітектора відноситься до сфери обслуговування. Якими б не були наші ідеї, уподобання та побажання, ми зобов’язані створити продукт, який буде відповідати побажанням замовника. Саме йому там жити чи працювати. Реалізовуючи свої амбіції, ми не повинні забувати про бюджет, терміни або якихось інших вихідних обмеження. І це реально, хоча у вузьких рамках працювати складно. Дизайн – це пошук компромісу, як реалізувати всі задуми без коригувань побажань. Іноді втрати неминучі, наприклад, фінансові  Але результат того вартий!

4

Альберт Ейнштейн якось сказав, що справжня наука та справжня музика вимагають однакового розумового процесу. Те ж саме можна віднести до архітектури та дизайну. І зараз мова йде не тільки про функціональну або технічній стороні проектування. Красиві вироби також створюються виходячи з якихось правил. Якщо вони дотримані, гармонійний інтер’єр, якщо немає – просто набір декоративних елементів.

Будемо раді бачити Вас в якості нашого клієнта!
Тел. (044) 223 67 54
E-mail: office@new.partner-design.com.ua